Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Ložnice - postele a válendy > Válendy Maws

Válendy Maws načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Válendy Maws - loznice-a-valendy válendy Monaválendy Taraválendy Lucieválendy Karinaválendy Dominikaválendy Gitaválendy Zuzanaválendy Kláraválendy Nelaválendy Iva
Mona - Moderní lůžko (bez čela) s lamelovým polohovacím roštem a velkým úložným prostorem.Vyšší uživatelský komfort je zaručen možností výběru matrace z aktuální nabídky a nadstandartní výškou lehací plochy.Stylově čistý a vyvážený vzhled lůžka je oživen elegantnimi kovovými nožkami.Lze objednat i variantu s čelem.

Tara - Elegantní jednolůžko (bez čela) vycházející z desingu oblíbeného a žádaného lůžka DOMINIKA.Lůžko TARA s lamelovým polohovacím roštem a úložným prostorem lze dle vlastního výběru vybavit matrací z aktuální nabídky.Mladistvý a moderní vzhled je umocněn elegantními kovovými nožkami.MOŽNO DOPLNIT STYLOVÝM ČELEM.

Lucie - Moderní nadstandartně šíroké jednolůžko vybavené pevnou kompaktní deskou,na které je uložena pružinová matrace.Lůžko má velký úložný prostor a je doplněno elegantními dřevěnými možkami.U TÉTO POSTELE NENÍ MOŽNÁ VOLBA MATRACE.

Karina - Moderní nadstandartně široké jednolůžko opatřené lamelovým roštem bez polohování a velkým úložným prostorem.Možnost výběru matrace dle aktuální nabídky.Je možno zvolit verze s nožičkami(nutno uvádět v objednávce) za příplatek,a nebo bez nožek.

Dominika - Moderní jednolůžko,vybavené lamelovým polohovacím roštem s možností výběru ze šesti typů matrací.Lůžko je doplněno elegantními dřevěnými nebo kovovými nožkami.Lze doplnit i čelem zobrazeným u postele Tara.NOVĚ I V ROZMĚRU 110 x200 cm.

Gita - Komfortní jednolůžko,vybaveno lamelovým polohovacím roštem,volbou matrace z aktuální nabídky.Lůžko lze doplnit čelem.

Zuzana - Moderní jednolůžko s lamelovým polohovacím roštem,který umožňuje snadný přístup do úložného prostoru.Vlastní volba matrace dle aktuální nabídky.

Klára - Čalouněná postel,vybavena polohovacím lamelovým roštem,s výběrem matrace ze šesti typů,je vhodně doplněna prvky z přírodního dřeva.

Nela - Elegantní postel moderního desingu,vybavena polohovacím lamelovým roštem,s možností výběru matrací dle aktuální nabídky,je doplněna efektním čelem a dřevěnými nohami.

Iva - Komfortní jednolůžko je vybaveno polohovacím lamelovým roštem a matrací dle vlastního výběru z aktuální nabídky.Lůžko je doplněno dřevěnými nožkami.
Ceny válend od: 4.399,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje