Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Ložnice - postele a válendy > Postel Amata

Postel Amata načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Postel Amata - loznice-a-valendy Postel Amata na míru dle zákazníkadesignová postel Amata na zakázku
Čalouněná postel Amata

AMATA vyniká sympatickou jednoduchostí, která je zvýrazněna pečlivým řemeslným zpracováním i kvalitou použitých materiálů. Elegantní hladké čelo přechází ve své horní části mírně do oblouku a umožňuje tak maximální pohodlí pro opření. Tento ergonomický detail ocení ti, kteří chtějí v posteli nejenom spát, ale také si pohodlně číst nebo sledovat televizi. Čelo lze navíc prošít kontrastní nití a vytvořit tak barevnou kombinaci podle vašeho přání.

Čalouněné postele se staly trendem poslední doby. Oproti klasickým dřevěným postelím dokážou díky správně zvolenému potahovému materiálu vykouzlit velmi příjemnou atmosféru v interiéru. Široký výběr provedení vzorů zadních čel uspokojí zákazníky nejrůznějších vkusů a stylů.

Dřevěná očalouněná konstrukce je pevná a velmi stabilní díky kvalitnímu vnitřnímu kování, rám postele je zespodu otevřený, což napomáhá odvětrávání a pozitivně ovlivňuje životnost matrací a správnou hygienu. Postele mohou být doplněny o úložný prostor ve formě zásuvkového modulu ve dvou standardních velikostech.
Postel Amata od: 17.932,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje