Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Sedací soupravy designové na míru > Moara

Moara načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Moara - designove-sedaci-soupravy moderní designová pohovka Moara pro vkusné doplnění interiérusedací souprava moarasedací souprava moarasedací souprava moarasedací souprava moarasedací souprava moarasedací souprava moarasedací souprava moarasedací souprava moarasedací souprava moarasedací souprava moarasedací souprava moarasedací souprava moara
Moara je první sofa navržené tak, aby bylo krásné ze všech stran. Sofa s nízkým hlubokým sedem, které není určeno k umístění ke zdi. Vyjímá se uprostřed místnosti, kterou plynule rozděluje na dvě části.

Trendem v bytové architektuře je otevřený prostor. Kuchyně se otevírá do obývacího pokoje spolu s ložnicí, předsíní, někdy i koupelnou. Volný prostor je poté strukturován do menších celků vyhrazených určité činnosti a vznikají tak jen neznatelně definované místnosti, které je možné rozdělit právě takovým prvkem, jako je sofa.

Osobitý tvar, nízký hluboký sed a harmonie detailů této pohovky jsou návrhem uznávaného českého designéra Jana Čtvrtníka, který byl mimo jiné i za tento výrobek vyhlášen absolutním vítězem prestižní ceny„Designér roku 2008“.

Design: Jan Čtvrtník
Sedací souprava od: 31.030,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje