Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Nábytek masiv Gazel > Dětské židle Gazel

Dětské židle Gazel načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Dětské židle Gazel - smrkovy-nabytek dětská rostoucí židle ZUZUČalouněný podsedák na rostoucí židle ZUZUKvalitní dětská dřevěná židlička Puppidětské židle Zuzkadětské židle PattyDětské stoličkyžidle Titan JuniorSitness 5
Zuzu - U dětské rostoucí židle ZUZU jde nezávisle na sobě výškově polohovat sedák a podnožku. Díky tomu mohou i ty nejmenší děti pohodlně sedět u standardně vysokého stolu. Zuzu je k dispozici v přírodním provedení a dalších šesti barevných kombinacích. Židličku můžete rozšířit o ohrádku pro ty nejmenší děti - MIMIset a také o čalouněný podsedák, který je k dispozici ve stejných barvách jako židle. Jde o volitelné příslušenství dětské rostoucí židle ZUZU. Čalouněný podsedák je na výběr ve stejných barvách jako židle ZUZU. Podsedák je možné používat společně s ohrádkou MIMI SET.

Patty - Stabilní dětská dřevěná židlička, určená pro nejmenší děti. Umožňuje sezení ve třech výškách pouhým obrácením kolem osy.

Puppi - Kvalitní dětská dřevěná židlička v přírodní a dvou barevných kombinacích.

Stolička - Klasická dřevěná, zdravotně nezávadná dětská stolička.

Titan Junior - Designová židle speciálně vyvinutá pro děti a teenagery.Vysoké, anatomicky tvarované opěradlo zajišťuje kvalitní oporu zad.Plynule regulovatelná výška se speciálním dětským plynovým pístem.Pevné kovové nohy v aluminiovém zbarvení.Nosnost 50 kg.Jako zvláštní příslušenství je možno dodat kolečka z měkké gumy (Pouze samostatně za příplatek.Nelze dodat jako součást židle).

Sitness 5 - Sitness jsou ergonomické, komfortní a funkční židle s integrovaným gymnastickým míčem.Díky 3D pohybu se sezení mění v trénink zpevňující svaly a kostru.
Ceny se pohybují dle výběru nábytku: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje