Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Ložnice - postele a válendy > Čalouněné postele Maws

Čalouněné postele Maws načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Čalouněné postele Maws - loznice-a-valendy čalouněné postele Sofiečalouněné postele Violačalouněné postele Radkačalouněné postele Báračalouněné postele Nelačalouněné postele Kláračalouněné postele Darinačalouněné postele Janačalouněné postele Marikačalouněné postele Natašačalouněné postele Radanačalouněné postele Ninačalouněné postele Reginačalouněné postele Savačalouněné postele Xenie
Sofie - Moderní lůžko s lamelovým polohovacím roštem a velkým úložným prostorem.Vyšší uživatelský komfort je zaručen možností výběru matrace z aktuální nabídky a nadstandartní výškou lehací plochy.Stylově čistý a vyvážený vzhled lůžka je oživen elegantními kovovými nožkami.

Viola - Moderní dvoulůžko s matrací dle vlastního výběru z aktuální nabídky.Lamelový polohovací rošt umožňuje snadný přístup do úložného prostoru.

Radka - Celočalouněné dvoulůžko je vybaveno lamelovým polohovacim roštem a zdravotní matrací,kterou si vyberete sami z aktuální nabídky.Lůžko splňující vysoké nároky na pohodlnost, je vybaveno velkým úložným prostorem.

Bára - Celočalouněné dvojlůžko vybavené polohovacím lamelovým roštem,který umožňuje snadný přístup do úložného prostoru.Možnost výběru matrace ze 6 typů.Nožky dvojlůžka jsou řešeny elegantními dřevěnými koulemi.

Nela - Elegantní postel moderního desingu,vybavena polohovacím lamelovým roštem,s možností výběru matrací dle aktuální nabídky,je doplněna efektním čelem a dřevěnými nohami.

Klára - Čalouněná postel,vybavena polohovacím lamelovým roštem,s výběrem matrace ze šesti typů,je vhodně doplněna prvky z přírodního dřeva.

Darina - Čalouněné dvojlůžko s možností vyběru matrace dle nabídky ,vybavené lamelovým polohovacím roštem a úložným prostorem.Nožky jsou řešeny elegantními dřevěnými koulemi,dřevo tvoří i efektní doplněk čela.

Jana - Pohodlné dvoulůžko s lamelový polohovacím roštem a možností výběru matrace ze šesti typů.Výhodou tohoto dvoulůžka je,že celková šířka je stejná jako ložná plocha.

Marika - Moderní dvoulůžko s lamelovým polohovacím roštem a vámi zvolenou matrací z naší nabídky (6 typů).Nožky dvojlůžka jsou dřevěné,ze stejného materiálu je i efektní doplněk čela.

Nataša - Moderní dvoulůžko s možností volby matrace dle nabídky a lamelovým polohovacím roštem.Postel je doplněna elegantními dřevěnými nebo kovovými nožkami.

Radana - Moderní dvoulůžko s vlastní volbou matrace z aktuální nabídky,která je začalouněna na lamelovém polohovacím roštu.Lůžko je vybaveno velkým úložným prostorem a je doplněno dřevěnými nožkami.

Nina - Moderní dvoulůžko,jehož výhodou je vysoká lehací plocha a velký úložný prostor.U dvoulůžka je možnost výběru matrace dle aktuální nabídky.Samozřejmostí je lamelový polohovací rošt.

Regina - Moderní dvoulůžko s lamelovým roštem,s možností výběru matrace dle aktuální nabídky.Lůžko má velký úložný prostor a je doplněno elegantními nožkami.

Sava - Dvoulůžko moderního a elegantního tvaru,vybavené polohovacím lamelovým roštem a velkým úložným prostorem.Matraci Je možno vybrat z aktuální nabídky.Lůžko můžete zvolit buď bez nožiček nebo za příplatek s nožičkami.

Xenie - Moderní dvoulůžko opatřené lamelovým polohovacím roštem a velkým úložným prostorem.Možnost výběru matrace dle aktuální nabídky.
Ceny čalouněných postelí od: 10.555,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje