Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Jídelní stoly, konferenční stolky a židle > Konferenční stolky Vovo

Konferenční stolky Vovo načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Konferenční stolky Vovo - jidelni-stoly-konferencni-stolky-a-zidle konferenční-stolky-ADS-82209Akonferenční-stolky-ADS-82209SAkonferenční-stolky-ADS-83209konferenční-stolky-AL-09konferenční-stolky-AL-117-2konferenční-stolky-AL-126konferenční-stolek-AL-135Bkonferenční-stolek-AL-152konferenční-stolek-AL-175-černýkonferenční-stolek-AL-175-červenýkonferenční-stolek-AL-177 černýkonferenční-stolek-AL-177 hliníkkonferenční-stolek-AL-188 černýkonferenční-stolek-AL-188 hliníkkonferenční-stolek-AL-199 černýkonferenční-stolek-AL-199 hliníkkonferenční-stolky-AL-310konferenční-stolky-AL-767konferenční-stolky-AL-768konferenční-stolky-AL-769konferenční-stolky-AL-889konferenční-stolky-AL-1303konferenční-stolky-AL-1305konferenční-stolky-AL-1306konferenční-stolky-AL-3226konferenční-stolky-AL-3368konferenční-stolky-GE-A005Bkonferenční-stolky-GE-610-čtvereckonferenční-stolky-GE-610-obdélník
Nabízíme Vám moderní designový nábytek vyrobený ze skla, oceli, nerezové oceli, hliníku, dřeva a plastu. U nabízeného sortimentu klademe důraz na neotřelý vzhled a vysokou kvalitu zpracování při zachování funkčnosti.

Většinu položek z aktuálního sortimentu máme pro Vás skladem.

Některé položky sortimentu je možno upravit na přání, například změnit barvu laku, výšku stolu a jiné.

ADS-82209A a ADS-82209SA — Konferenční stolek - Elegantní konferenční stolek vyrobený ze skla a nerezové oceli. Vhodná kombinace s televizním stolkem ADS-67209 a s jídelním stolem ADS-81209A.

ADS-83209 — Konferenční stolek - Elegantní konferenční stolek vyrobený ze skla a nerezové oceli. Svými rozměry je vhodný i do menších prostorů. Vhodná kombinace s televizním stolkem ADS-67209.

AL-09 — Konferenční stolek - Praktický a elegantní konferenční stolek s možností odkládání různých drobností (např. časopisů, dálk. ovladačů atd.) do vnitřmí části stolu. Design je velmi jednoduchý/čistý a kombinuje sklo a kov.

AL-117/2 — Konferenční stolek - Elegantní konferenční stolek s pojízdnou odkládací deskou. Vnější část stolku je vyrobena z jednoho kusu skla.

AL-126 — Konferenční stolek - Elegantní konferenční stolek umožňující pohybovat spodní částí - ta je opatřena kolečky a umožňuje tak vyjetí dle potřeby.

AL-135B — Konferenční stolek - Konferenční stolek vyrobený z jednoho kusu masivního skla. Svými parametry pohodlně poslouží i případné početnější návštěvě. Praktická jsou kovová zakončení na každé noze stolku zabraňující jejímu poškození.

AL-152 — Konferenční stolek - Konferenční stolek s oddělenou a pojízdnou spodní částí. Jde vlastně o dva tvarově shodné stolky, přičemž spodní část je opatřena kolečky a může být schována pod hlavní částí stolku nebo naopak stát zcela samostatně.

AL-175 Černá a Červená — Konferenční stolek - Elegantní konferenční stolek složený ze dvou kusů skleněných ploch s možností otáčení. Tvarová variabilnost je nejen velmi praktická, ale činí z tohoto stolku i ozdobu vašeho obývacího pokoje.

AL-177 Černý a Hliník — Konferenční stolek - Elegantní konferenční stolek čtvercového tvaru. Jednoduchý a čistý design činí z tohoto kousku vhodný doplněk každého moderního obývacího pokoje. Kombinace skla a hliníku jen umocňuje dojem luxusu a výjimečnosti. Vhodný do menších místností.

AL-188 Černá a Hliník — Konferenční stolek - Elegantní konferenční stolek čtvercového tvaru. Jednoduchý a čistý design činí z tohoto kousku vhodný doplněk každého moderního obývacího pokoje. Vhodný do menších místností.

AL-199 Černá a Hliník — Konferenční stolek - Elegantní konferenční stolek obdélníkového tvaru. Jednoduchý a čistý design činí z tohoto kusu vhodný doplněk každého moderního obývacího pokoje.

AL-310 — Konferenční stolek - Elegantní konferenční stolek s vyjížděcí spodní částí.

AL-767 Zelený — Konferenční stolek - Elegantní konferenční stolek obdélníkového tvaru. Jednoduchý a čistý design činí z tohoto kousku vhodný doplněk každého moderního obývacího pokoje.

AL-768 Čirý a AL-769 Čirý — Konferenční stolek - Velmi moderní a jednoduchý design spolu s kvalitními materiály je jasnou volbou pro každého kdo má rád styl a eleganci. Konferenční stolky z této unikátní série jsou krásné a potvrzují heslo "v jednoduchosti je krása". Oku lahodící produkt, který do vaší domácnosti vnáší svěžest a radost.

AL-889 — Konferenční stolek - Moderní a praktický konferenční stolek osazený kolečky pro snadnější manipulaci. Kombinace skla a kovu působí velmi elegantně a stylově.

AL-1303 — Konferenční stolek - Výjimečný design činí z tohoto konferenčního stolku skutečný skvost každého obývacího pokoje. Elegantní tvary, chromové prvky, masivní sklo a otočný mechanizmus umožňující měnit tvar stolku zapůsobí na každou návštěvu.

AL-1305 — Konferenční stolek - Luxusní konferenční stolek složený ze dvou částí skla, které díky unikátnímu otočnému mechanizmu mohou být natáčeny dle momentální potřeby.

AL-1306 — Konferenční stolek - Krásný a moderní konferenční stolek plně naplňující slogan „v jednoduchosti je krása". Dominantou masivní skleněné desky stolku je výrazný černý pruh. Možnost kombinace s jídelním stolem AS-2109 stejného designu.

AL-3226 — Konferenční stolek - Elegantní konferenční stolek čtvercového tvaru s nápaditě umístěným otvorem vhodným například k umístění dekorace.

AL-3368 — Konferenční stolek - Vytvořte si elegantní a moderní domov. S tímto konferenčním stolkem je to snadné. Jeho jednoduchý a stylový design vás ohromí na první pohled. Stolek je výškově stavitelný s kolečky pro snadnou manipulaci. Vhodný v kombinaci s jídelním stolem AS-925.

GE-A005B — Konferenční stolek - Elegantní konferenční stolek složený ze dvou kusů skleněných ploch s možností otáčení. Tvarová variabilnost je nejen velmi praktická, ale činí z tohoto stolku skutečnou ozdobu vašeho obývacího pokoje. Praktický je i prolis na jedné ze skleněných ploch – možnost odkládání ovoce atp.

GE-610 Čtverec a Obdélník — Konferenční stolek - Moderní konferenční stolek spojuje eleganci a jednoduchost v neopakovatelný celek. Kombinace skla a kovu spolu s černou barvou je ukázkou designerského umu, který lahodí každému oku.
Ceny konferenčních stolků: viz. ceník,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje