Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Ložnice - postele a válendy > Postele a Ložnice lamino

Postele a Ložnice lamino načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Postele a Ložnice lamino - loznice-a-valendy postele Karlopostele Kevinpostele Klárapostele Laurapostele Leonpostele Kryštofpostele Marikapostele Alvapostele Denispostele Nikolpostele Esterpostele Tinapostele Sárapostele Tandempostele Mikipostele Vilikomody a šatní skříne Line
Dvojlůžka - Postele Karlo, Kevin, Klára, Laura, Leon, Alva, Nikol z řady Line je vyráběna z kvalitní laminofolie, čela postelí, bočnice, půdy a dna nočních stolků mají tloušťku 32 mm s rádiusovou hranou 35 mm. Hloubka zapuštění nosných patek pod rošty postele od horní hrany postranice je stavitelná v rozmezí 68 - 143 mm.

Kryštof - Postel Kryštof z řady Line je vyráběna z kvalitní laminofolie a vyznačuje se moderním vzhledem a množstvím úložných prostor - vnitřní úložný prostor + úložné prostory po obvodu postele. Postel je vyráběna ve dvou variantách: s vysokým anebo s nízkým zadním čelem a je dodávána s čelním výklopným lamelovým roštem s nosností 2 x 100 kg.

Marika - Postel Marika z řady Line je vyráběna z kvalitní laminofolie a vyznačuje se velkým vnitřním úložným prostorem, který je již součástí postele. Marika je dodávána s čelním výklopným lamelovým roštem s nosnostní 2 x 100 kg.

Denis - Postel Denis z řady Line je vyráběna z kvalitní laminofolie, čela postelí, bočnice, půdy a dna nočních stolků mají tloušťku 32 mm s ABS hranou tl. 2 mm. Hloubka zapuštění nosných patek pod rošty postele od horní hrany postranice je stavitelná v rozmezí 68 - 143 mm.

Jednolůžka - Jednolůžka Ester, Tina, Sára z řady Line je vyráběno z kvalitní laminofolie, vyznačuje se originálním vzhledem a má široké možnosti využití. Ester je ideální např. do dětských či studentských pokojů, kde mimo jiné oceníte možnosti úložného prostoru nebo zásuvek pod postel, které lze volitelně objednat.

Tandem - unikátní rozkládací jednolůžko s úložnými prostory, ze kterého v rozloženém stavu vytvoříte luxusní dvojlůžko. Ve složeném stavu jsou obě matrace umístěny na sobě a při rozložení se přetažením jedné z matrací vytvoří jednolitá lehací plocha. V ceně postele jsou dva laťové rošty a dvě jednotlivé zásuvky pod postel. Jednolůžko Tandem si můžete zvolit v provedení Ester, Sára nebo Tina. Tandem je ideální do dětských či studentských pokojů.

Miki - Postel Miki z řady Line je vyráběna z kvalitní laminofolie, čela postelí, bočnice, půdy a dna nočních stolků mají tloušťku 32 a 16 mm. Miki je originální postel z výklopem a pro svou funkčnost a design je ideálním řešením do malého prostoru. S postelí Miki získáte pohodlné jednolůžko o rozměru 90 x 200 cm - ideální pro každodenní spaní a v rozloženém stavu získáte 1 a 1/2 lůžko o rozměrech 140 x 200 cm pro příležitostné spaní. Lůžkoviny pohodlně uložíte do výklopného úložného prostoru. Miki je svým jedinečným designem vhodný jak do dětských či studentských pokojů, ale i kamkoliv jinam do interiéru.

Vili - Postel VIli z řady Line je vyráběna z kvalitní laminofolie, čela postelí, bočnice, půdy a dna nočních stolků mají tloušťku 32 mm. Postel Vili je řešena jako rozkládací gauč, který je možné využít pro běžné posezení v obývacím pokoji a který může být roztažen do stran, čímž získáme dostatek prostoru pro posezení až 6-ti osob. Vili je zároveň velmi komfortní lůžko, vhodné pro každodenní spaní. Součástí postele jsou 2 úložné boxy, které jsou umístěny pod sedací plochou. Ve složeném stavu má Vili roměry 80 x 160 cm, částečně rozložený 80 x 205 cm a celý rozložený 80 x 250 cm. Vili je svým jedinečným designem vhodný jak do dětských či studentských pokojů, do obývacího pokoje, tak i kamkoliv jinam do interiéru.

Ložnicový nábytek
Součástí ložnicového nábytku Line jsou šatníky s posuvnými dveřmi, které je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče. Mezi další příslušenství, vyráběné k posteli Line patří několik typů nočních stolků, komody, úložný prostor a zásuvky pod postel. Skříňky, komody i šatní skříně lze k ložnici Line také sestavit z nábytkových prvků řady Venezia, která se vyrábí ve shodných dezénech a je s řadou Line plně kombinovatelná.
Cena se pohybuje dle výběru sestav z jednotlivých postelí a doplňků: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje