Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Dětské pokoje > Dětské pokoje Gazel

Dětské pokoje Gazel načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Dětské pokoje Gazel - detske-pokoje dětská rostoucí židle ZUZUČalouněný podsedák na rostoucí židle ZUZUPC stoly Compy I. a Postel Nextnáklopné psací stoly BartSendy nízká se skluzavkouPC stoly Compy I. a Postel NextElážová postel KellySendy nízká s dekoracemi, dětské židle Zuzka a náklopné psací stoly BartSendy nízká s dekoracemiEtážová postel Ella nízká, dětské židle Zuzka a náklopné psací stoly BartEtážová postel TerrySendy zvýšená a Lara SoliterDětská židle PuppiDětská židle Puppi všechny odstíny
Dětské pokoje si můžete libovolně poskládat z jednotlivého druhu nábytku Gazel, kde najdete nepřeberné množství šatních skříní, komod, postelí, paland, stolů, židlí a doplňků pro děti.

Gazel je česká firma zaměřená na produkci kvalitního skladebného nábytku ze smrkového, v posledních letech i bukového dřeva. Nábytek Gazel je určený pro všechny lidi, kteří ocení jednoduchost, variabilitu, nadčasový design a dlouhou životnost. Kvalitní nábytek severského stylu značky Gazel dobře slouží v mnoha ložnicích, pracovnách, a hlavně dětských a studentských pokojích. Díky své odolnosti a přirozené kráse je k dispozici stovkám spokojených zákazníků mnoha hotelů a penzionů po celé Evropě. Značka nábytku Gazel je zárukou kvality, stabilního sortimentu, zdravotní nezávadnosti a plnění kvalitativních norem. Ekologické aspekty, zdraví, bezpečnost a spokojenost zákazníků jsou prioritním zájmem firmy.
Ceny se pohybují dle výběru nábytku: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje