Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Ložnice - postele a válendy > Postelové rošty Ahorn

Postelové rošty Ahorn načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Postelové rošty Ahorn - loznice-a-valendy postelové rošty Omegapostelové rošty Trioflexpostelové rošty Omega HNpostelové rošty Supraflex HXNpostelové rošty Duoflex HN Ppostelové rošty Duoflex Kombi Ppostelové rošty Duoflex Motorpostelové rošty Lussoflex Motor Ppostelové rošty Regumedpostelové rošty Regumed HNpostelové rošty Mediaflex Motor
Postelové rošty pevné - Kolik času trávíte v ložnici? Pokud v posteli trávíte jen dobu potřebnou pro spánek, zvolte postelový rošt v pevném provedení.

Postelové rošty s ručním polohováním - Často si v posteli čtete nebo sledujete televizi? Bolí Vás někdy po celodenní námaze nohy? Pro větší pohodlí si vyberte ručně polohovací rošt, kterým si zpříjemníte pobyt na lůžku.

Postelové rošty pro lůžka s přístupem k úložnému prostoru - Řešíte nedostatek místa v ložnici a chcete využít prostor pod postelí? Zaměřte se na rošty s přístupem k úložnému prostoru.

Postelové rošty se zvýšenou nosností - Máte pár kilo navíc a nechcete se vzdát pohodlí na lůžku s pružným postelovým roštem? Vyberte si rošt se zpevněnou konstrukcí.

Postelové rošty s polohováním pomocí motoru - Pokud v posteli rádi lenošíte, čtete nebo sledujete televizi, více pohodlí vám zajistí postelové rošty s polohováním pomocí motoru. Pro nastavení zvolené polohy tak nemusíte opouštět vyhřáté lůžko.

Postelové rošty s funkcí Quattro - Dokonale přizpůsobivé rošty s nezávislým polohováním hlavové, bederní, stehenní a lýtkové části lůžka. Proto lze nastavit až 16 pohodlných variant, ze kterých si vždy vyberete tu pro vás v danou chvíli nejpohodlnější. Rošt velmi dobře uspokojí i specifické potřeby v případě různých zdravotních obtíží.

Postelové rošty s polohováním pomocí plochého motoru - Ideální pro odpočinek při čtení a sledování televize díky ergonomicky tvarované zádové části, kdy je páteř podepřena tak, aby si zachovala přirozený mírně klenutý tvar. Rošt je navíc díky nízké výšce vhodný i pro lůžka s výsuvným úložným prostorem.

Speciální postelové rošty - Postelový rošt s vertikálním zdvihem pro snazší a pohodlnější vstávání zejména pro seniory. Je vítaným pomocníkem i v případech horšího zdravotního stavu.
Ceny roštů: ceník výše,- Kč
Nyní sleva 5%


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje