Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Nábytek masiv Gazel > Palandy Gazel

Palandy Gazel načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Palandy Gazel - smrkovy-nabytek Etážová postel SendySendy nízká se skluzavkouElážová postel KellyEtážová postel Ella vysokáEtážová postel Ella nízkáPalanda Ráchel se schůdkyPalanda Ráchel s policovými schodyEtážová postel Terry
Sendy - Patrová postel Sendy patří pro svou funkčnost a variabilitu k nejžádanějším a nejoblíbenějším. Skládá se ze dvou samostatně využitelných postelí a spojovacího dílu se schůdky. Její masivní provedení je jednoduché, ale velmi stabilní jak u varianty patrové postele či v oddělené podobě. Schůdky se dají umístit nalevo nebo napravo.Postel je dodávána včetně dřevěných 12-ti laťkových roštů.

Kelly - Patrová dvou postel Kelly je stabilní, nerozkládací, ale efektní s bezpečnými oblými tvary. Rovněž přístup do patra postele je velmi pohodlný s velkými nášlapy na žebříku. Schůdky se dají umístit nalevo nebo napravo.Postel je dodávána včetně dřevěných 12-ti laťkových roštů.

Ella - Postel Ella vysoká je tvarově jednoduchá, její spodní část lze využít jako úložný prostor, nebo po namontování psacího stolku jako dětskou pracovnu. Schůdky se dají umístit nalevo nebo napravo.Postel je dodávána včetně dřevěného 12-ti laťkového roštu.

Ella nízká - Jednolůžková postel Ella, která je pro svou výšku a řešení vhodná pro nejmenší zákazníky, splňuje velmi dobře bezpečnostní podmínky, ceněna je hluboko vložená matrace do pevného masivního rámu. Rovněž prostor pod postelí je vhodně řešen k zábavě dětí a s textilní dekorací „Domeček“ je doménou každého dětského pokoje. Schůdky se dají umístit nalevo nebo napravo.Postel je dodávána včetně dřevěného 12-ti laťkového roštu.

Ráchel - Patrová postel Ráchel je určená pro všechny věkové kategorie. Lze výborně kombinovat s ostatním nábytkem a jako celek působí uceleným moderním dojmem. Její vysoká únosnost umožňuje spaní dvou osob. Díky kombinaci rámu se schůdky, policovými schody, nebo pracovní deskou vyřeší mnohé problémy s omezeným prostorem.

Terry - Výrobek: 381 Terry 90x200, 140 x 200 cm, Materiál: dřevo - smrk, Balení: v demont. stavu, Počet balíků: 3+2r
Cena se pohybuje dle výběru druhu postele a doplňků: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje