Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Nábytek masiv Gazel > Šatní skříně Gazel

Šatní skříně Gazel načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Šatní skříně Gazel - smrkovy-nabytek Šatní skříň NataliNástavec NataliŠatní skříň MarleneŠatní skříň NaturŠatní skříň LivingŠatní skříň AnnyŠatní skříň Lara rohováŠatní skříň Sunny, Dělící příčka SunnyNástavec Dona III.Šatní skříň Dona III.Nástavec Dona II.Šatní skříň Dona II.
Natali - Nejprostornější model z řady šatních skříní klasického designu nabízí 3-křídlé dveře, šatní tyč 80 cm, 3 police na hloubku skříně a 4 prostorné zásuvky s kovovými pojezdy. Možnost dokoupení nástavce s policemi.

Dona II. a Nástavec Dona II. - 2-křídlá šatní skříň s prostorem na ramínka a dvěmi zásuvkami přes celou šířku skříně. Ke skříni je možné dokoupit nástavec s policemi.

Dona III. a Nástavec Dona III. - Prostorná šatní skříň klasického designu s 3-křídlými dveřmi, šatní tyčí policovým oddílem a zásuvkami na kovových pojezdech. Možnost dokoupení nástavce.

Nástavec Dona III. - Prostorná šatní skříň klasického designu s 3-křídlými dveřmi, šatní tyčí policovým oddílem a zásuvkami na kovových pojezdech. Možnost dokoupení nástavce.

Sunny a Dělící příčka Sunny - Praktické posuvné dveře této skříně umožní její umístění v menších prostorech. V klasickém uspořádání má skříň 2 police (nahoře a dole) a šatní tyč přes celou šíři. Při dokoupení dělící příčky získáte navíc prostor s policemi. (korpus – imitace, dvířka – smrk).

Natur - Design a rozměry této skříně vychází z nábytkové řady „Natur“. Nabízí prostor s šatní tyčí přes šířku skříně a stejně širokou zásuvku. (skříň svou hloubkou neodpovídá klasické šatní skříni).

Anny - Bílo-hnědé provedení šatní skříně vychází z designu řady nábytku Anny. Může nabídnout prostor s šatní tyčí a prostornou zásuvku. (skříň svou hloubkou neodpovídá klasické šatní skříni).

Marlene - Masivní skříň s „retro“ designem. Možnost výběru z několika barevných provedení. Povrchová úprava voskem.

Šatní skříň Living - Variabilní systém umožňuje sestavit prakticky libovolnou délku skříně a stejně tak vnitřní uspořádání lze zvolit podle potřeby a fantazie. Praktické zalamovací dveře přitom zabírají minimum místa. Kombinací modulů 60 a 120 lze sestavit skříň neomezené délky.

Lara - Praktická rohová skříň velikosti malé šatny, která beze zbytku dokáže využít problematických rohů místnosti. Boky skříně svou šířkou odpovídají standardním komodám, které tím pádem mohou stát vedle skříně. (92x92x201cm).
Ceny se pohybují dle výběru nábytku: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje