Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Designové doplňky > Aromatická svíčka s prstýnkem uvnitř

Aromatická svíčka s prstýnkem uvnitř načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Aromatická svíčka s prstýnkem uvnitř - designove-doplnky aromatická svíčka s prstýnkem z pravého stříbra - Horký Jablečný Štrůdlaromatická svíčka s prstýnkem z pravého stříbra - Oáza Relaxacearomatická svíčka s prstýnkem z pravého stříbra - Vanilla-Coco Creamaromatická svíčka s prstýnkem z pravého stříbra - Cherry Paradisearomatická svíčka s prstýnkem z pravého stříbra - Ovocná Explozearomatická svíčka s prstýnkem z pravého stříbra - Ovocný Punčaromatická svíčka s prstýnkem z pravého stříbra - Červený Rybízaromatická svíčka s prstýnkem z pravého stříbra - Jarní Rozkvětaromatická svíčka s prstýnkem z pravého stříbra - Virgin Mojitoaromatická svíčka s prstýnkem z pravého stříbra - Tequila Sunrise
Aromatické svíčky s prstýnkem z pravého stříbra,v každé je jiný

Představujeme Vám NOVINKU z řady bytových doplňků, kterou můžete potěšit sebe i své blízké. Každá svíčka obsahuje prstýnek z pravého stříbra. Hoří 80-120 hodin. Svíčka je za 790,- Kč a má naprosto úchvatný výběr vůní:

aromaticke-svicky-bellacandles-horky-jablecny-strudl-1.jpgHorký Jablečný Štrůdl - Chcete-li si dopřát vůni svěžího a ještě teplého jablečného koláče bez nutnosti jíst tuto lahodnou pochoutku? Zapalte si svíčku BellaCandles - Horký Jablečný Štrůdl. Příjemná vůně jablek a skořice Vám zpříjemní každý okamžik.


aromaticke-svicky-bellacandles-oaza-relaxace-2.jpgOáza Relaxace - Cítíte-li se unavení a vyčerpaní, tato svíčka Vás určitě uvolní. BellaCandles - Oáza Relaxace znamená skutečný odpočinek.aromaticke-svicky-bellacandles-vanilla-coco-cream-2.jpgVanilla-Coco Cream - S noblesními tóny vanilky, kokosu a cukru hodíte stres za hlavu. Příjemná plná a vyzrálá vůně... Bestseller v USA i v Německu.
aromaticke-svicky-bellacandles-cherry-paradise-2.jpgCherry Paradise - Naplňte svůj domov lahodnou vůní zralých třešní a získejte pocit, že ležíte pod třešní za teplého letního dne.
aromaticke-svicky-bellacandles-ovocna-exploze-2.jpgOvocná Exploze - Je jako vůně mísy exotického ovoce v kombinaci s úžasnou atmosférou tepla vyzařující svíčky ve Vašem pokoji.
aromaticke-svicky-bellacandles-ovocny-punc-2.jpgOvocný Punč Dopřejte si vůni čerstých lesních plodů v kombinaci s čerstým ovocným punčem. Tato vůně dodá Vašemu domovu pocit léta. Ovocný Punč - ideální dárek na Vánocearomaticke-svicky-bellacandles-cerveny-rybiz-2.jpgČervený Rybíz Dopřejte si svůdnou, svěží a teplou vůni červeného rybízu.
aromaticke-svicky-bellacandles-jarni-rozkvet-2.jpgJarní Rozkvět Máte-li rádi jaro a květiny, tato vůně je pro Vás ideální. Přinese Vám vůni čerstvých kvetoucích růží, orchidejí, sedmikrásek, lilií a dalších květin do Vašeho obývacího pokoje.
aromaticke-svicky-bellacandles-virgin-mojito-2.jpgVirgin Mojito Virgin Mojito naplní Váš domov vůní čerstvých citronů v kombinaci máty a hnědého cukru. Tato vůně umocní každý příjemný okamžik a posílí Vás.
aromaticke-svicky-bellacandles-tequila-sunrise-2.jpgTequila Sunrise Tequila Sunrise - kdo by ji neznal :) Stejně jako koktejl, tato svíčka kombinuje čerstvé pomeranče a grenadiny s jemnou vůní tequily.
Cena aromatické svíčky s prstýnkem z pravého stříbra: 790,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje