Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Jídelní stoly, konferenční stolky a židle > Jídelní stoly Vovo

Jídelní stoly Vovo načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Jídelní stoly Vovo - jidelni-stoly-konferencni-stolky-a-zidle jídelní stoly ADS-81209Ajídelní stoly ADS-81209SAjídelní stoly AIR-1939jídelní stoly AS-921 červenýjídelní stoly AS-925jídelní stoly AS-2109jídelní stoly CT-05jídelní stoly DT-001jídelní stoly DT-002jídelní stoly GE-T89
Nabízíme Vám moderní designový nábytek vyrobený ze skla, oceli, nerezové oceli, hliníku, dřeva a plastu. U nabízeného sortimentu klademe důraz na neotřelý vzhled a vysokou kvalitu zpracování při zachování funkčnosti.

Většinu položek z aktuálního sortimentu máme pro Vás skladem.

Některé položky sortimentu je možno upravit na přání, například změnit barvu laku, výšku stolu a jiné.

ADS-81209A — Jídelní stůl - Elegantní jídelní stůl vyrobený ze skla a nerezové oceli. Vhodná kombinace s televizním stolkem ADS-67209 a s konferenčním stolkem ADS-82209A nebo ADS-82209SA.

ADS-81209SA — Jídelní stůl - Elegantní jídelní stůl vyrobený ze skla a nerezové oceli. Vhodná kombinace s televizním stolkem ADS-67209 a s konferenčním stolkem ADS-82209A nebo ADS-82209SA.

AIR 1939 — Jednací stůl - Luxusní stůl s leteckým motivem značky Krivsky je vyroben ze dřeva, skla a nerezové oceli. Dubové a bukové dřevo je střídavě vrstveno a tvoří celistvý masiv z něhož jsou zhotoveny jednotlivé díly stolu. Povrh dřevěných částí je ošetřen bezbarvým anglickým voskem. Hlavní deska stolu je z tvrzeného skla o síle 12 mm, její střed je osazen otočnou „trojlistou“ skleněnou deskou o síle 10 mm a skleněnými deskami jsou též doplněny tři vodorovné nohy. Stůl je vyráběn v limitované sérii třiceti devíti kusů a každý kus je opatřen sériovým číslem.

AS-921 Červený — Jídelní stůl - Futuristický design vhodně kombinující červenou a černou barvu. Sklo a kov dodává tomuto jídelnímu stolu výjimečnost a eleganci.

AS-925 — Jídelní stůl - V jednoduchosti je krása. Toto staré a pravdivé heslo vystihuje podstatu jídelního stolu AS-925. Je moderní, svěží a do vašich domovů přinese lehkost a eleganci. Praktická jsou kolečka usnadňující manipulaci se stolem. Stůl je výškově stavitelný. Ideální v kombinaci s konferenčním stolkem AL-3368.

AS-2109 — Jídelní stůl - Moderní jídelní stůl plně naplňující slogan „v jednoduchosti je krása". Dominantou masivní skleněné desky stolu je výrazný černý pruh.

CT-05 — Jídelní stůl - Elegantní jídelní stůl nevšedního vzhledu je vyroben z tvrzeného skla a nerezové oceli.

DT.001 — Jídelní stůl - Malý jídelní stůl kombinující dubové a bukové dřevo, sklo, ocel a chrom. Ocelová chromovaná podnož je osazena čtvercovou deskou tvořenou dvěma druhy dřeva, kterou kryje skleněná deska s přesahem 40 mm na každé straně. Dřevěná deska je ošetřena anglickým bezbarvým voskem. Vhodné pro menší místnosti nebo například pro kavárny. Limitovaná série – pouze 10 kusů na světě. Limitovaná série — pouze 20 kusů na světě, každý kus opatřen sériovým číslem.

DT.002 — Jídelní stůl - Jídelní stůl kombinující dubové a bukové dřevo, sklo, ocel a chrom. Ocelová chromovaná podnož je osazena deskou tvořenou dvěma druhy dřeva, kterou kryje skleněná deska s přesahem 40 mm na každé straně. Dřevěná deska je ošetřena anglickým bezbarvým voskem. Limitovaná série — pouze 10 kusů na světě, každý kus opatřen sériovým číslem.

GE-T89 — Jídelní stůl - Moderní jídelní stůl spojuje eleganci a jednoduchost v neopakovatelný celek. Kombinace skla a kovu + zakomponování černé barvy je ukázkou designerského umu, který lahodí každému oku. Vhodný v kombinaci s konferenčními stolky řady GE-610.

GE-T89 ST — Jídelní stůl - Moderní jídelní stůl spojuje eleganci a jednoduchost v neopakovatelný celek. Transparentní horní i spodní sklo v kombinaci s leštěnými nohami ponechává interiéru vzdušnost a světlost, což v kombinaci s malou deskou činí tento stůl vhodným i do menších prostorů.
Ceny jídelních stolů: viz. ceník,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje