Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Ložnice - postele a válendy > Postele Dióna

Postele Dióna načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Postele Dióna - loznice-a-valendy čalouněná postel Diónačalouněná postel Diónačalouněná postel Dióna - řez
Nedozírný je oceán. V něm jako v zrcadle shlíží se Dióna, nejkrásnější z Hyád. A stovky jejích družek z té hvězdné mlhoviny ji konejší, když pláče nad svým bratrem. Její pláč však déšť je, co živí prameny, potoky a řeky, jež ústí v tom nekonečném zrcadle. Má barvu stříbra, jak odraz té vesmírné družiny zlehounka plave po jeho vlnách. V nich Dióna chová malého Dionýsa. Vždyť její náruč je tak laskavá a něžná…

INFORMACE K POSTELI DIÓNA:
- spodní část postele je tvořena dvěmi samostatně stojícími očalouněnými matracemi na dřevěném rámu, které jsou v přední části spojeny kováním. V zadní části jsou zaháknuty k čelu postele.
- druhou vrstvu tvoří očalouněná matrace standardně vždy z jednoho dílu v daném rozměru celé postele. Matraci můžete libovolně otáčet a volit si tak mezi tužší a měkčí stranou.
- vrchní vrstva postele je tvořena matrací, kterou lze kdykoliv v průběhu jejího používání vyměnit. U této matrace lze vybírat z 3 typů vnitřní výplně, a to: V - vyscoelastická pěna; K - studená vysoceobjemová PUR pěna; Ž - koňské žíně. Potah je vyroben z tkaniny s obsahem kašmíru. Tkanina je prošita uzavřeným vzorem s rounem o vysoké gramáži, které obsahuje přírodní vlákno. Potah je svlékací a prací do 40°C.
- vzhledem k rozměru a váze zadního čela, doporučujeme toto čelo vždy připevnit ke zdi, aby nedošlo k vylomení ve spodní části. Čelo je již dodáváno s namontovaným kováním vč. protikusu pro zaháknutí.
- velikost jednotlivých čtverců na čele je poměrově přizpůsobena konkrétnímu rozměrovému typu postele (mění se i výška čela).

Celočalouněné postele z dílny POLSTRIN Design Vám dají možnost splnit si sny o krásné ložnici. Díky široké nabídce potahových materiálů jsme odstranili veškeré překážky bránící Vaší fantazii. Volit můžete mezi sedmi typy čalouněných čel, která lze doplnit o noční stolky. Stylové čelo s vertikálními liniemi je hlavní devizou modelu Thalló. Celkový ráz postele navíc umocňuje prošev čela do čtverců a ozdobný prošev na základním rámu. Stejně jako ostatní modely, i tato postel se nabízí v různých šířkách s možností objednat prodlouženou délku.
Postel od: 107.109,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje