Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Ložnice - postele a válendy > Postele a Ložnice masiv

Postele a Ložnice masiv načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Postele a Ložnice masiv - loznice-a-valendy postele Anne 1postele Anne 2postele Emilypostele SofiPostele Sofi s frézovaným ornamentemPostele Sofi s vypalovaným ornamentempostele Daniapostele Cora Tandempostele Lara Tandemkomody a šatní skříne Milet
Postel Anne 1, Anne 2, Emily, Sofi je vyráběna z kvalitního masivního bukového dřeva a potěší především zákazníky, kteří hledají kvalitu v čistých přírodních materiálech. Postel se vyznačuje robustní konstrukcí s klasickými rovnými liniemi a vyzařuje z ní atmosféra naprosté harmonie. Zadní čelo postele Anne 1, Anne 2, Emily, Sofi je vyrobeno z masivu o tloušťce 40 mm, tuhost rámu je podpořena profilovou střednicí bez nutnosti použití středové nohy.

Postel Sofi je vyráběna z kvalitního masivního bukového dřeva a potěší především zákazníky, kteří hledají kvalitu v čistých přírodních materiálech. Postel se vyznačuje robustní konstrukcí s klasickými rovnými liniemi a zaujme vás svou čistou přírodní svěžestí. Zadní čelo postele Sofi je vyrobeno z masivu o tloušťce 40 mm. V zadním i v předním čele může být vypálen nebo vyfrézován ornament v libovolném počtu 1 - 4 ornamenty - dle aktuálního vzorníku.

Postel Dania je vyráběna z kvalitního masivního bukového dřeva, vychází ze základní konstrukce postele Sofi a potěší především zákazníky, kteří hledají kvalitu v čistých přírodních materiálech. Postel se vyznačuje robustní konstrukcí s klasickými rovnými liniemi a zaujme vás svou hravou fantazií. Zadní čelo postele Dania je vyrobeno z masivu o tloušťce 40 mm a na výběr je několik typů variant výřezů, které jsou v zadním čele umístěny.

Rozkládací Postel Cora Tandem, Lara Tandem je unikátní rozkládací jednolůžko s úložnými prostory, ze kterého v rozloženém stavu vytvoříte luxusní dvojlůžko. K postelím Tandem je možno buď použít variantu matrací s opěrkou nebo dvě celé matrace na sobě . V obou případech rozložením postele dostaneme jednolitou lehací plochu o rozměru 180x200 cm. V ceně postele jsou dva laťové rošty a dvě jednotlivé zásuvky pod postel. Postel Cora Tandem je vhodná do obývacích pokojů, dětských a studentských pokojů či na chaty a chalupy.

Ložnicový nábytek
Součástí ložnicového nábytku Milet jsou šatníky s posuvnými dveřmi, které je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče. Mezi další příslušenství, vyráběné k posteli Anne 1, patří několik typů nočních stolků, úložný box a dva typy komod - provedení klasik s úchytkami nebo bezúchytkové provedení TIP-ON. Postele a šatníky jsou dodávány v demontu, noční stolky a komody jsou dodávány ve smontovaném stavu.
Cena se pohybuje dle výběru sestav z jednotlivých postelí a doplňků: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje