Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Ložnice - postele a válendy > Postele a Ložnice Gazel

Postele a Ložnice Gazel načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Postele a Ložnice Gazel - loznice-a-valendy Dvoulůžko Natali I.Dvoulůžko Natali I.Dvoulůžko Natali I.Postel Anny, dvoulůžko Annyložnice Gazelložnice Gazelložnice Gazelložnice Gazelložnice Gazelložnice Gazelložnice Gazelložnice Gazelložnice Gazelložnice Gazelložnice GazelPostel Togo, dvoulůžko TogoDvoulůžko VanesaPostel RoxyPostel Anny, dvoulůžko AnnyDvoulůžko Christine vysoké čeloDvoulůžko Christine střední čeloDvoulůžko Christine lamelové čeloDvoulůžko Christine nízké čeloPostel Anny, dvoulůžko AnnyPostel Berghen N, dvoulůžko Berghen NPostel Berghen, dvoulůžko BerghenPostel, dvoulůžko Thorsten N - seniorDvoulůžko Natali I.Postel Thomas I.Postel NextPostel LukasPostel, dvoulůžko Berghen - seniorPostel TonnyPostel Thomas II.Postel SendyPostel LarsPostel Thorsten N, dvoulůžko Thorsten NPostel Thorsten, dvoulůžko ThorstenDvoulůžko Natali II.Postel Konny
Thorsten - Velmi stabilní, pevná a designově dokonalá postel pro Váš dětský pokoj a ložnici, ale také pro vybavení interiérů hotelového typu. V nabídce také varianta s nízkým čelem.Postel je dodávána včetně dřevěného 12-ti laťkového roštu.Na objednávku je možno za příplatek vyrobit postel v prodloužené délce.

Vanesa - Zajímavě řešená postel s možností úložného prostoru zasouvatelného zepředu. Díky dvojitým bočnicím je mimořádně pevná.Postel je dodávána včetně dřevěného 12-ti laťkového roštu.Na objednávku je možno za příplatek vyrobit postel v prodloužené délce.

Roxy - Postel se zajímavými čely oživí dětský i studentský pokoj.Postel je dodávána včetně dřevěného 12-ti laťkového roštu.Na objednávku je možno za příplatek vyrobit postel v prodloužené délce.

Berghen - Masivní postel, která svými oblými tvary čel pozvedne úroveň Vaší ložnice, ale je vhodná také pro vybavení interiérů hotelového typu. Dodává se také s vysokým čelem u nohou.Postel je dodávána včetně dřevěného 12-ti laťkového roštu.Na objednávku je možno za příplatek vyrobit postel v prodloužené délce.

Sendy - Velmi masivní, stabilní a bezpečná postel. Je vhodná i pro vybavení interiérů hotelového typu. K posteli lze dokoupit celou řadu doplňků. Postel je dodávána včetně dřevěného 12-ti laťkového roštu.Na objednávku je možno za příplatek vyrobit postel v prodloužené délce.

Lars - Postel Lars je jednoduché a praktické řešení nejen pro dětský pokoj, ale také pro vybavení chaty či chalupy.Postel je dodávána včetně dřevěného 12-ti laťkového roštu.Na objednávku je možno za příplatek vyrobit postel v prodložené délce.

Tonny - Postel se zajímavými čely oživí dětský i studentský pokoj.Postel je dodávána včetně dřevěného 12-ti laťkového roštu.Na objednávku je možno za příplatek vyrobit postel v prodloužené délce.

Lukas - Praktická a cenově výhodná varianta postele pro ubytovny, koleje, internáty…Postel je dodávána včetně dřevěného 12-ti laťkového roštu.Na objednávku je možno za příplatek vyrobit postel v prodloužené délce.

Thomas I. - Konstrukce čela postele Thomas vytváří velmi pevnou a zajímavou postel. Nadstandardní výška je vhodná pro seniory a vytváří dostatek prostoru pro velké úložné prostory, které jdou k posteli dokoupit. Vybrat si můžete smrkovou nebo bukovou variantu.Postel je dodávána včetně dřevěného 12-ti laťkového roštu.Na objednávku je možno za příplatek vyrobit postel v prodloužené délce.

Thomas II. - Vysoká bočnice a čela postele zajistí bezpečí Vašeho dítěte. Díky své výšce je velmi vhodná také pro seniory. Nabízí se v provedení smrkovém nebo bukovém.Postel je dodávána včetně dřevěného 12-ti laťkového roštu.Na objednávku je možno za příplatek vyrobit postel v prodloužené délce.

Next - Postel s kovovými prvky a v provedení bílém, nebo přírodním. Moderní řešení pro studentský pokoj.Bílé lakování je provedeno tak, že nechává vyniknout kresbě dřeva.Postel je dodávána včetně dřevěného 12-ti laťkového roštu.Na objednávku je možno za příplatek vyrobit postel v prodloužené délce.

Anny - Postel s netradičním vzhledem, která zaujme bílo-hnědým provedením, které ladí s komodami Anny.Lakování je provedeno tak, že nechává vyniknout kresbě dřeva jak na bílých, tak na hnědých plochách. V nabídce také jako klasika v přírodní variantě a dvou šířkách (90, 180 cm).Postel je dodávána včetně dřevěného 12-ti laťkového roštu.Na objednávku je možno za příplatek vyrobit postel v prodloužené délce.

Natali - Variabilní dvojlůžko, které překvapí řešením úložných prostor. V nabídce je ve variantách se soklem, zásuvkovým modulem nebo dřevěnýma nohama.Postel je dodávána včetně dřevěného 12-ti laťkového roštu.

Christine - Manželská postel s různými varianty čel. Moderní a nadčasový design postele pro ty co žádají komfort i luxus zároveň. Je vyráběná ve dvou šířkách (160 a 180 cm) s několika variantami čel a v provedení smrkovém, nebo bukovém.Na objednávku je možno za příplatek vyrobit postel v prodloužené délce.
Cena se pohybuje dle výběru druhu postele a doplňků: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje