Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Ložnice - postele a válendy > Postele a Ložnice dýha

Postele a Ložnice dýha načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Postele a Ložnice dýha - loznice-a-valendy postele Ritapostele Zitapostele Rolapostele Gitapostele Radapostele Kamipostele Dora
Postel Rita, Zita, Rola, Gita, Rada, Kami, Dora z řady Deline je vyráběna z dřevotřískové desky s kvalitní dubovou dýhou na obou plochách. Má pevnou a stabilní konstrukci, čela postele mají tloušťku 30 a 17 mm, postranice 30 mm a jsou opatřeny rádiusovou hranou. Povrchová úprava je ošetřena ekologickými, vodou ředitelnými mořidly a lakem. Hloubka zapuštění nosných patek pod rošty postele od horní hrany postranice je nastavitelná v rozmezí 68 - 143 mm. Při použití bezrámového roštu je nutno objednat lišty. Postel Rita, Zita, Rola, Gita, Rada, Kami, Dora včetně matrací má výšku lehací plochy cca 55 cm, což je ideální pro bezproblémové vstávání z lůžka bez zbytečné námahy.

Ložnicový nábytek
Součástí ložnicového nábytku Deline jsou šatníky s posuvnými dveřmi, které je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče. Mezi další příslušenství, vyráběné k postelím Deline, patří noční stolek, komoda, úložný prostor a boční zásuvky pod postel.
Cena se pohybuje dle výběru sestav z jednotlivých postelí a doplňků: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje