Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Nábytek masiv Gazel > Komody, prádelníky a knihovny - Natur

Komody, prádelníky a knihovny - Natur načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Komody, prádelníky a knihovny - Natur - smrkovy-nabytek Policový solitér NaturPrádelník NaturKomoda II. malá NaturPřebalovací pult NaturŠatní skříň NaturKomoda V. malá NaturKnihovna NaturKomoda III. malá NaturKomoda III. velká NaturKomoda dvířková NaturKomoda II. velká Natur
Série NATUR – komody této produktové řady mají specifický design jehož základem jsou rámy korpusu z masivních hranolů a výplň z několikavrstvé překližky. Hloubka komod je větší, takže nabídnou více prostoru než komody Gazel. Výrobky řady natur se dodávají buď v lakovaném provedení, nebo bez povrchové úpravy. To vyhoví jak zarytým zastáncům ekologie, tak těm, kteří si chtějí povrchovou úpravu dotvořit podle vlastních představ. Číselné označení komod vystihuje počet zásuvek a přívlastek velká, malá označuje šířku komod (malá – šíře 65 cm, velká – šíře 90 cm).

Šatní skříň - Design a rozměry této skříně vychází z nábytkové řady „Natur“. Nabízí prostor s šatní tyčí přes šířku skříně a stejně širokou zásuvku. (skříň svou hloubkou neodpovídá klasické šatní skříni).

Policový soliter - Policový solitér je kus nábytku, který se v žádném interiéru neztratí. Může stát jak u stěny, tak v prostoru a váš interiér získá nový rozměr.

Prádelník Natur - Prádelník – 3 velké police a prostorná zásuvka na drobnější kusy.

Knihovna Natur - Knihovna doplňuje řadu Natur o další praktický kousek.

Přebalovací pult - Komoda III. malá - Komoda III. velká - Komoda V. malá - Komoda V. velká - Komoda II. malá - Komoda II. velká
Ceny se pohybují dle výběru nábytku: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje