Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Ložnice - postele a válendy > Postele a Ložnice Benezio

Postele a Ložnice Benezio načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Postele a Ložnice Benezio - loznice-a-valendy ložnice postele Benezio - Ornament Kložnice postele Benezio - Ornament Kložnice postele Benezio - Ornament Lložnice postele Benezio - Ornament Lložnice postele Benezio - VĚJÍŘOVÉ OŘECHOVÉložnice postele Benezio - VĚJÍŘOVÉ OŘECHOVÉložnice postele Benezio - DUBOVÉ DĚLENÉ INTARZIEložnice postele Benezio - DUBOVÉ DĚLENÉ INTARZIEložnice postele Benezio - dýha 2ložnice postele Benezio - dýha 2ložnice postele Benezio - dýhaložnice postele Benezio - dýhaložnice postele Benezio - dýha
Elegantní nadčasový design ložnic, ve kterém jsou spojeny moderní styl a použití tradičních i netradičních materiálů. Kvalita, dokonalost provedení a vkus jsou hlavními rysy, které kolekci Benezio® charakterizují.

V této kolekci ložnic je kladen důraz na přírodní materiál - dýhy, které jsou skládány do zajímavých sestav. Vytváří dominantní exkluzivní plochy čel postelí. Použití dýh u výplní skříní je vhodným doplněním celkové nálady. Tato ložnice je nositelkou elegance a jednoduchosti s použitím DUBOVÉ DĚLENÉ INTARZIE a zrcadlových dveří vestavné skříně, která prostor opticky zvětšuje. Osvětlení je důležitým, mnohdy opomíjeným prvkem atmosféry této intimní části našich bytů. Dekorační části postelí – zadní čela jsou vyrobena způsobem, který se nazývá intarzie. Intarzie je obraz vytvořený vykládáním dílů dřevěných dýh rozdílných barev či struktur. Za pomoci moderních technologií sesazování vznikají produkty, které svojí kvalitou oslovují i ty nejnáročnější zákazníky. Sestavy působí decentním dojmem s nádechem luxusu. Celku ložnice s elegantními posuvnými dveřmi do prostoru šatny dominuje originální hravá grafika na dveřích v modré barvě, která uvolňuje napětí. Bílé stěny září, působí n 10 a nás vznešeně a čistě. Sestavy nabízejí i možnost sjednoceného barevného ladění dýh u postele a výplní skříní. Je zde kladen důraz na jednotný vzhled dýhovaných ploch. Stěny místnosti jsou v šedé barvě, která je neutrální a diskrétní, jako doplňková je použita zklidňující krémová barva podhledu. Celkový dojem domácího klidu doplňuje 12 intimní osvětlení. Zlatá je barvou luxusu. V této dispozici panelákové ložnice (4,7 x 3,45 m, tj. 16,2 m2), se kloubí přírodní dubová dýha v decentním tmavém moření s exotickou textilní dekorací ve výplni čela postele. Plochy s dekoračními výplněmi je možné nasvětlovat intimním doplňkovým LED osvětlením. Světlo je v ložnici velmi důležité, neboť tento prostor slouží hlavně jako odpočinkový. Do elegantního interiéru této ložnice zapadá i třpyt kovových doplňků a lesklá bílá stěna s podhledem, která je nositelkou čistoty, vznešenosti, jemnosti a opticky zvětšuje prostor, což v panelovém b 16 ytě hraje velkou roli. Nové pojetí ložnice. Dává možnost vyniknout individualitám. Celek působí dynamicky, mladistvě a inspirativně. Sestava má nádech přirozené elegance s použitím dubové mořené dýhy v kombinaci s dekorativními lesklými plochami. Vyniká zde jedinečnost přírodního motivu květů česneku. Ložnice je harmonicky a útulně sladěna v barevném spektru výrazné textury na bílém podkladě, hnědých a zelených odstínů. Celý interiér je doladěn odvážným osvětlením podtrhujícím h 22 ravou atmosféru. Sestavy BAREVNÝCH VARIACÍ nabízí neomezené možnosti řešení. Moderní technologie povrchové úpravy částí nábytku těchto ložnic umožňují nevšední bydlení. Každý den bude už od probuzení barevným zážitkem. Je známo, že barvy jsou nedílnou součástí našich životů a každá má to kouzlo působit na člověka jinak.


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje