Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Sedací soupravy designové na míru > Pergamon

Pergamon načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Pergamon - designove-sedaci-soupravy rohová rozkládací sedací souprava Pergamon na každodenní spanírohová rozkládací sedací souprava Pergamon na každodenní spaní s úložným prostoremrohová rozkládací sedačka Pergamon pro každodenní rozkládání v rozloženém stavusedací souprava Pergamonsedací souprava Pergamonrozkládací sedací souprava pergamonsedací souprava pergamonsedací souprava pergamonsedací souprava pergamonrozkládací sedací souprava pergamonsystém rozkladu sedačky na míru Pergamon
PERGAMON je sedací souprava, která nabízí modul lůžka určeného ke každodennímu spánku.

Pohovka pro každý den

Tvarově jednoduchá sedací souprava Pergamon se hodí téměř do každého interiéru. Je vybavena kvalitním rozkládacím mechanismem, který umožňuje komfortní spaní pro každý den, aniž by tím utrpěla původní funkce každé pohovky, tedy místo pro pohodlné sezení a odpočinek. Ložnou plochu tvoří pružinová nebo pěnová matrace, dle osobního výběru. Druhou předností pohovky PERGAMON jsou široké sedáky a vyšší opěrky zad, díky kterým je usedání a vstávání ze sedací soupravy velmi příjemné a fyzicky nenáročné.

Model PERGAMON vyrábíme v mnoha variantách. Vedle tradičního dvojkřesla je to především oblíbená rohová sestava, do které se vedle rozkládacího mechanismu vejde i úložný prostor, vhodný pro úschovu lůžkovin. PERGAMON je standardně nabízen v rozměrech 160 a 140cm, k doptání jsou i rozměry 120, 110, 100, 90 a 70cm. Pohovka PERGAMON se díky svým pravidelným tvarům dobře kombinuje s dalším nábytkem v interiéru. Navíc si můžete vybrat mezi dvěma typy podnoží (kulaté nebo hranaté) a dvěma typy područek (úzké 12, široké 25cm). Standardní velikost trojkřesla lze také doplnit praktickými podnožkami nebo nerezovými tácy na područky. Víceúčelová pohovka PERGAMON je vhodná pro každodenní sezení i spaní. Je určená do menších bytů, kde elegantně zastoupí jak pohodlnou pohovku, tak rozkládací lůžko vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé spaní. Často je proto k vidění v hotelových pokojích nebo v rekreačních chatách a chalupách.

Sedací souprava (2-křeslo nerozkládací) od: 20.171,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje