Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Sedací soupravy designové na míru > Arkas

Arkas načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Arkas - designove-sedaci-soupravy rozkládání pohovky Arkas s plnohodnotnou matrací a lamelovým roštemdesignová sedačka Arkas s možností rozkládání na mírurozkládací sedací souprava na každodenní spaní Arkasrozkládací pohovka na každodenní spaní Arkassedačka na každodenní spaní Arkas s podhlavníkypohovka na každodenní spaní Arkaspohovka pro každodenní rozkládání Arkassedací souprava Arkas v rozloženém stavu
Elegantní řešení pro pohodlné sezení a každodenní spaní

Sedací souprava ARKAS je pohovka pro každodenní spaní i příjemné sezení. Kvalitní pěnová matrace, snadné a rychlé rozkládání umožní maximální požitek ze spánku nejen v malém bytě. Arkas je standardně dodáván s péřovými opěrákovými polštáři. Pro maximální pohodlí si můžete zvolit přídavnou opěrku hlavy. Sedačku Arkas můžete také doplnit o výsuvná kolečka pro snadnou manipulaci a úklid.

ARKAS je moderní víceúčelová sedací souprava. Přes den poslouží jako stylové a pohodlné dvojkřeslo, které nabízí příjemné posezení a možnost odpočinku. V noci pak ARKAS, díky jednoduchému a snadno obslužnému rozkládacímu mechanismu, můžete proměnit na plnohodnotnou dvoulůžkovou postel s kvalitní matrací, která splní velmi náročné požadavky na zdravý spánek. Celkový zážitek z odpočinku v sedací soupravě ARKAS zvyšuje kombinace komfortního sedáku a opěrákových polštářů, pocit pohodlí ještě umocníte přidáním válcových opěráků hlavy. Model lze navíc doplnit o výsuvná kolečka. Díky nim ARKAS jednoduše přesunete z místa na místo, což oceníte zejména při úklidu. ARKAS je elegantním řešením pro mnoho interiérových situací. V malometrážních bytech bez problémů nahradí plnohodnotnou postel, na chalupě nebo v pracovně nabídne pohodlí křesla i kvalitního lůžka. Bonusem je jednoduchá manipulace.
Sedací souprava (dvojsed) od: 40.233,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje