Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Nábytek masiv Gazel > Náklopné, PC a psací stoly Gazel

Náklopné, PC a psací stoly Gazel načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Náklopné, PC a psací stoly Gazel - smrkovy-nabytek sestavy TogoPC stoly Compy I.PC stoly Compy II.PC stoly Compy III.náklopné psací stoly Henry I.náklopné psací stoly Henry II.pracovní stoly Twinnáklopné psací stoly Bart
Henry I. - Psací stůl - tři zásuvky a náklopná pracovní část desky to je ideální volba pro školáka. Na objednávku možno dodat i ve variantě-kontejner vpravo.

Henry II. - Psací stůl s plochou 150x70cm, náklopná pracovní část desky, navíc 3 zásuvky a modul s dvířky a policí.

Compy I. - Prostor na počítač, výsuv na klávesnici, polička na monitor a spousta odkládacích prostorů.

Compy II. - Počítačový stůl, který ideálně využije volného rohu místnosti. Polička na monitor pak ušetří místo na pracovní desce.

Compy III. - Stůl pod počítač, pracovní deska 150x75cm a polička na monitor, případně tiskárnu nabízí velkorysý prostor a moderní design do vaší kanceláře.

Bart - Psací stůl, který roste s dítětem. Naklápěcí pracovní deska a výšková stavitelnost v rozmezí 65 – 93cm. Ideální volba pro školáka. Vhodným doplňkem ke stolu je polohovatelná židle Zuzka.

Sestava Mario - Provedení psacího stolu se zásuvkami, nebo pracovní deskou s plynule naklápěcí mechanikou. Při použití rohového dílu můžete kombinovat obě varianty stolu. Stůl je možné doplnit policí a zásuvkovým kontejnerem.

Twin - Stůl je možné použít jako odkládací plochu, police, nebo třeba přebalovací pult.
Ceny se pohybují dle výběru nábytku: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje