Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Designové doplňky > UPPERCASE doplňky

UPPERCASE doplňky načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
UPPERCASE doplňky - designove-doplnky Full Of Beans - kašmírFull Of Beans - kašmírFull Of Beans - kašmírFull Of BeansFull Of BeansHommageHommageHommageHommageIllusionIllusionKašmírová kolekceKašmírová kolekceLittle Green PieceLittle Green PieceLustgarten - KašmírLustgarten - kašmírLustgarten - kašmírLustgarten - kašmírLustgartenMerino přikrývkyPerestroika - KašmírPerestroika - KašmírPerestroika - KašmírYo Yo TypingYo Yo TypingYo Yo TypingYoshie's KimonoYoshie's KimonoYoshie's KimonoYoshie's Kimono
UPPERCASE – pro oči, srdce i mysl….

Koncept firmy UPPERCASE vychází ze snahy vytvářet vysoce kvalitní produkty kořeněné jemným humorem. Přikrývky a šály UPPERCASE naleznou své příznivce mezi moderními lidmi, kteří mají rádi kvalitně zpracované grafické prvky a netradiční motivy. Běžným produktům je vtisknut neopakovatelný vzhled založený na originalitě, lehkosti a nadhledu.

Pro pletení přikrývek používá firma UPPERCASE nejjemnější materiály - 100% vlnu Merino a 100% kašmír. Procesy výroby se řídí důrazem na kvalitní zpracování a lidský přístup ke všem, kteří pomáhají firmě UPPERCASE stát se realitou. Neustálý rozvoj a otevřenost k dění ve světě kolem nás je nosnou myšlenkou této německé společnosti.

Každá maličkost se počítá!
Proto je kladen důraz na interakci myšlenek, materiálu, barvy, motivu, výrobního procesu, ale i finálního balení přikrývek.
Jemné šály ve stříbrných krabičkách, přikrývky v designových látkových obalech – vše je zpracováno, aby výrobek potěšil ještě dříve, než jej rozbalíte.

Originální šály jsou vyráběny v limitované edici 100 kusů pro jednotlivé státy. Je tak zaručena exklusivita a každý majitel tohoto kousku oděvu může vlastnit skutečnou raritu. Šály UPPERCASE jsou určeny zákazníkům s osobitým stylem a nadhledem, kteří hledají originální kousek, jež by je charakterizoval déle než jen jednu sezónu.

Veškerá výroba je soustředěna 100% v Německu. To je již samo o sobě zárukou nadstandardní kvality. Podobnost slov UPPERCASE (velké znaky) a UPPER-CLASS (vyšší třída) je záměrná. UPPERCASE vytváří prémiovou kvalitu designových výrobků kombinováním luxusních materiálů a vtipu. Přikrývky i šály jsou určeny pro optimisty, idealisty, znalce života, snílky, myslitele i ty, kteří touží po poznání. Zkrátka přesně pro Vás.
Cena UPPERCASE doplňku od: 7.152,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje