Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Nábytek sektorový a kancelářský na míru > Obývací stěny Elis Stilo

Obývací stěny Elis Stilo načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Obývací stěny Elis Stilo - sektorovy-a-kancelarsky-nabytek-na-miru sektorový nábytek závěsnýsektorový nábytek závěsnýsektorový nábytek závěsnýsektorový nábytek závěsnýsektorový nábytek závěsnýsektorový nábytek závěsnýsektorový nábytek závěsný
ELIS STILO je moderní designový nábytek, který vyniká svou velkou variabilitou a jednoduchými, elegantními tvary. Celkový design dokresluje jedinečná kombinace 7-mi barevných provedeních: hrušeň planá, ořech aida, buk, bříza, akát, calvados a bělené dřevo. Nechte se unášet fantazií a sestavte si svou originální sestavu Elis Stilo.

Nábytková řada ELIS STILO je vyráběna z laminomateriálů firem Egger a Kronospan, které splňují přísné evropské normy kvality a nezávadnosti. Design Elis Stilo sleduje linii současného moderního stylu a zároveň ponechává dostatek prostoru pro realizaci vlastních představ při tvorbě interiéru. Jednotlivé prvky Elis Stilo je možné libovolně kombinovat, stejně tak všech sedm barevných dezénů.

Patentované kování pro police a spodní závěsné skříňky

Police a spodní skříňky mají unikátní patentovanou technologii závěsného kování, kterou vyvinula společnost BMB s.r.o. Tato technologie je chráněna užitným vzorem a přináší převratné výsledky v nostnosti u jednotlivých komponentů:

- nosnost spodních závěsných skříněk 100 kg
- nosnost horních závěsných skříněk 50 kg
- nosnost polic 25 kg
Cena se pohybuje podle výběru sestav z jednotlivých sektorů: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje