Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Ložnice - postele a válendy > Matrace Gumotex

Matrace Gumotex načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Matrace Gumotex - loznice-a-valendy
Matrace latexové - Matrace GAIA, Matrace KALLISTÓ SMART, Matrace ARTEMIS BIO, Matrace KRISTYNA, Matrace NATALIA, Matrace LEONA

Matrace HR pěna (studená pěna) - Matrace MÉDEA PLUS, Matrace OLYMPIA, Matrace ISABELA, Matrace DARINA, Matrace HEDVIKA, Matrace DARINA HARD, Matrace ATHÉNA PLUS, Matrace ATHÉNA HARD, Matrace DIANA, Matrace DIANA HARD, Matrace JOLANA, Matrace MIMI dětská, Matrace FORTUNA BIO

Matrace líná pěna (visco pěna) - Matrace MÉDEA PLUS, Matrace OLYMPIA, Matrace HEDVIKA, Matrace ATHÉNA PLUS, Matrace ATHÉNA HARD

Matrace PUR pěna - Matrace EMMA, Matrace DENISA, Matrace NORKA, Matrace NORKA PLUS, Matrace BAMBINO dětská, Matrace BABY dětská

Matrace taštičkové - Matrace ZLATA PLUS

Matrace pružinové - Matrace EUROPA PLUS

Matrace pro každodenní využití - Ujasněte si, pro jaký účel matraci pořizujete. Pro příležitostné spaní na chatě, chalupě nebo posteli pro hosty stačí jednodušší typy matrací s nižší nosností. Výběru matrace pro každodenní využití je třeba věnovat větší pozornost. Intenzivní zátěž u osob dlouhodobě upoutaných na lůžko vyžaduje speciální typy matrací. Využijte našeho pomocníka „kolečko“ pro výběr matrace.

Matrace pro dvojlůžko - Pro partnerské dvojlůžko volte raději dvě samostatné matrace, než jednu velkou – každá z nich respektuje individuální hmotnost, osobní nároky na tvrdost (tuhost) lůžka a zdravotní požadavky partnera. Ne vždy totiž vyhovuje jedna matrace oběma partnerům současně. Navíc lze jednotlivé matrace na lůžku během užívání snadněji otáčet, zabránit tak sležení a výrazně prodloužit jejich životnost.

Snímatelný a pratelný potah - Potah matrace by měl být snímatelný a pratelný, popř. snadno čistitelný. Hygienu lůžka totiž ovlivňuje také potahová textilie, která leží mezi Vaším tělem a jádrem matrace. Textilie musí mít odpovídající pevnost, pružnost a celkově poskytovat dostatečnou ochranu matrace. Její speciální úpravy zamezí růstu mikroorganismů (roztoči, bakterie a houby) a usnadní užívání, údržbu i čištění potahu. Výhodou je také podšití rounem a netkanou textilií, které umocňuje pohodlí při užívání matrace.

Zdravé spaní a tradice výrobce - Vybírejte z moderních materiálů a konstrukčních řešení, které odpovídají aktuálním poznatkům a světovým trendům v oblasti zdravého spaní. Informujte se také o výrobci matrace, jeho tradici a zkušenostech z vývoje a výroby matrací.

Nejlevnější neznamená nejlepší - Srovnávejte srovnatelné – cenu matrace ovlivňuje typ použitého materiálu a jeho objemová hmotnost, ale také celkové konstrukční řešení. Nejlevnější matrace nemusí být zároveň tou, která Vám prokáže nejlepší službu, splní Vaše nároky a zaručí nejdelší životnost.

Životnost matrace a její obměna - Průměrná životnost matrace se pohybuje v rozmezí 5 – 10 let. Především s ohledem na hygienické hledisko doporučujeme omezit dobu užívání matrace a po uplynutí její životnosti ji vyměnit za novou. V posteli trávíte minimálně 1/3 života, nešetřete proto na úkor svého zdraví!
Ceny matrací: ceník výše,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje