Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Sedací soupravy designové na míru > Tiber

Tiber načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Tiber - designove-sedaci-soupravy moderní rozkládací sedačka na zakázku k příložitostnému spanídesignová sedačka Tiber na míru s kvalitním rozklademrohová sedací souprava tiberrohová sedací souprava tiberrohová sedací souprava tiberrozkládací rohová sedací souprava tiberrohová sedací souprava tiberrozkládací rohová sedací souprava tibersedací souprava tiber dvojsedsedací souprava tiber dvojsedrohová sedací souprava tiberrohová sedací souprava tiberrozkládací rohová sedací souprava tibersedací souprava tiber dvojsed
Sedací soupravy TIBER - Variabilní modulová sedací sestava splňuje požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka. TIBER je pohodlná sedací souprava, která nabízí řešení pro každou situaci. V jedné sestavě dokáže kombinovat úložný prostor i rozkládací systém, navíc je díky vysoké kvalitě použitých materiálů a propracovanému systému polyuretanových pěn v kombinaci s bonelovými pružinami velmi pohodlná k sezení. Díky odnímatelným opěrákovým polštářům je snadné vytvořit prostor i pro odpočinek vleže. Pro pohodlné sezení lze pohovku doplnit o opěrky hlavy.

Systém skrytého kování umožňuje poskládat pohovku TIBER podle aktuálních potřeb. Sami se rozhodnete, které moduly použijete. Velmi praktickou částí je taburet, který může stát volně, nebo být spojen s ostatními díly, čímž se prodlouží sedací část pohovky pro natažení celého vašeho těla. TIBER je praktická pohovka, která nabízí řešení pro každodenní sezení, víkendové relaxování i občasné spaní. Díky vyššímu, tužšímu sezení a středně hlubokým sedákům je příjemná i pro starší uživatele, kterým usedání a vstávání již může činit potíže. Pevné sedákové polštáře také zajistí, že se do mezer nedostanou nečistoty. Pro zvýšení vašeho komfortu může být TIBER doplněn o nerezový tác na područku.
Sedací souprava od: 18.400,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje